Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Napęd bez wątpienia stanowi najważniejszą część składową samochodów, dlatego tak ważne jest dbanie o jego prawidłową pracę. Silnik pozostający w możliwie jak najlepszym stanie oznacza bezpieczeństwo poruszających się autem osób, komfort jazdy oraz dyspozycyjność całej maszyny.
Współcześnie do najczęściej stosowanych rodzajów napędu należy jednostka napędowa zasilana benzyną. W specjalistycznym sklepie Pel-Cars oferujemy kompletne silniki do różnych modeli samochodów, jak choćby silnik BMW E36, E39 czy E46.

Silniki kompletne

Silnik BMW - warto nie lekceważyć kontrolki silnika

We wszystkich modelach BMW serii F i G, a także ostatnich modelach z silnikiem BMW E60 i E65 może pojawić się komunikat „Awaria Napędu”. Wyświetlenie tego błędu jest zbieżne z podświetleniem kontrolki silnika. Sygnalizuje to problem układu napędowego samochodu i implikuje zmniejszenie mocy oraz prędkości maszyny po przejściu w tryb awaryjny. Przyczyny zgłoszenia potencjalnej awarii mogą oznaczać, że ma się do czynienia z problemami silnikowymi. Zaliczają się do nich: awaria układu paliwowego, problemy układu rozrządu, usterki układu zapłonowego, nieodpowiednie sterowania silnikiem.

W przypadku zajścia konieczności wymiany silnika, w Pel-Cars oferujemy między innymi silnik BMW E46, E53 X5, E61, E81, E82 oraz wiele innych.

Alert „Awaria Napędu” - czy dalsza eksploatacja silnika BMW jest bezpieczna?

W przypadku komunikowania błędu w pojeździe najbezpieczniej jest przyjąć zasadę, iż żaden komunikat ostrzegawczy nie powinien zostać zignorowany przez właściciela samochodu. W celu usunięcia ewentualnego problemu układu potrzebne jest jego zdiagnozowanie przez specjalistów. W tego względu wskazane jest udanie się do serwisu w celu przeprowadzenia pełnej diagnostyki auta. Zachęcamy do podjęcia takich działań tym bardziej, że tryb awaryjny będzie powodował ograniczanie prędkości poruszania się. Jeżeli wymiana silnika okaże się niezbędna, w naszym sklepie z łatwością nabędzie się m.in. silnik BMW X3 E83, Z4 E85, E86, E87, E88.

Przeprowadzimy serwis oraz naprawę układu napędowego!

W znakomicie wyposażonym warsztacie Pel-Cars zajmujemy się profesjonalnym serwisem samochodowym. W jego ramach przeprowadzamy badania diagnostyczne układu napędowego. Zlokalizowanie usterki oraz jak najszybsza jej naprawa to cele, które stawia sobie nasz zespół fachowców, dzięki czemu nasze usługi od lat cieszą się renomą na rynku.
Dołącz do zadowolonych klientów Pel-Cars! Nasz szeroki asortyment obejmuje przykładowo silnik BMW E90, E91, E92 czy E93. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl