Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Amortyzatory samochodowe pełnią ważną rolę w obszarze podnoszenia bezpieczeństwa jazdy, ponieważ odpowiadają za tłumienie drgań powstających przy poruszaniu się pojazdu po nierównościach nawierzchni. Dzięki zapewnianiu stałego kontaktu koła z jezdnią mają wpływ m.in. na długość drogi hamowania oraz komfort stabilnego prowadzenia samochodu.

Pel-Cars fachowo rozpozna usterki amortyzatorów w Twoim aucie!

Jak sprawdzić, czy wskazana jest wymiana amortyzatorów w danym aucie? Warto zwrócić uwagę już na początkowe objawy ich zużycia. Zalicza się do nich m.in. odczucie gorszego prowadzenia auta, większe przechyły nadwozia, a z czasem silniejsze bujnięcia oraz skakanie nadwozia przy hamowaniu. Niepokojącym sygnałem jest ponadto częstsze uruchamianie się ABS lub ESP, zwłaszcza gdy występuje nawet przy spokojnym hamowaniu. Niepozornym, ale wymownym prognostykiem może być także nierównomierne zużycie opon.

Amortyzatory

Dobrze mieć świadomość, iż amortyzator np. przód tył BMW E39, E38, E46, który uległ nadmiernemu wyeksploatowaniu, powoduje wyraźne zwiększenie niebezpieczeństwa utraty panowania nad pojazdem. Dlatego w razie dostrzeżenia nieprawidłowości funkcjonowania układu, zdecydowanie warto zaufać fachowcom, jakimi jesteśmy. Regularna kontrola stanu amortyzatorów jest jedną z gwarancji bezpiecznej jazdy.

W ofercie Pel-Cars znajdziecie szeroką gamę właśnie takich części, jak amortyzator przód tył BMW E53 X5, E60, E61, E81, E82, E87. Poza elementami nowymi oraz używanymi jako serwis wielomarkowy zapewniamy także diagnostykę oraz naprawy samochodów zarówno osobowych, jak i dostawczych.

Oryginalne, kompletne amortyzatory przód tył do BMW czy Forda Mondeo?

Choć poważną usterkę amortyzatora sygnalizuje wyciek oleju, zaistniałych nieprawidłowości często nie jest się w stanie samodzielnie zidentyfikować. W Pel-Cars przeprowadzimy specjalistyczną kontrolę sprawności amortyzatorów i zaproponujemy najkorzystniejszy dla klienta sposób naprawy. Amortyzator przód tył w Waszym BMW E88, Z4 E85, Z4 E86, E90, E91 ma uszkodzone łożyska lub łączniki? Amortyzator przód tył BMW E92, E93, X3 E83 uległ korozji i kwalifikuje się do wymiany? Poszukujecie amortyzatorów przód tył BMW E36 albo amortyzatora przód tył do Forda Mondeo MK3, MK 4? Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą części dostępnych w naszym sklepie internetowym oraz do skorzystania z pomocy naszych doradców. Na wszystkie sprzedawane przez nas produkty - zarówno nowe, jak i używane - udzielana jest gwarancja, nabycie ich w Pel-Cars to zatem bezpieczne zakupy u sprawdzonego sprzedawcy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl