Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Do najistotniejszych części karoserii zalicza się niewątpliwie klapa bagażnika. Ma ona nie tylko wpływ na estetyczny odbiór całego auta, ale przede wszystkim pełni ważną funkcję w każdym samochodzie. Ma bowiem stanowić bezpieczne zamknięcie dla przestrzeni bagażowej, w której nierzadko umieszczone są cenne towary, bagaże czy dokumenty. Z tego też względu jest to element auta wyjątkowo często eksploatowany, dlatego jest on jednocześnie silnie narażony na uszkodzenia mechaniczne. Poważne uszkodzenie, na przykład na skutek kolizji na drodze, generuje konieczność wymiany całej osłony bagażnika.

Klapy bagażnika

Potrzebna jest klapa bagażnika BMW E36, E38, E46, E53 X5, E60 lub inna? W Pel-Cars znajdziesz dokładnie taką, jakiej potrzebujesz!

Nasi specjaliści dobiorą odpowiednią klapę bagażnika BMW!

Grono specjalistów Pel-Cars tworzą wysokiej klasy specjaliści. Sprawdź ofertę naszego sklepu i skontaktuj się z nami w celu doboru najlepszej klapy bagażnika np. BMW E61, E81, E82, E87, E88 albo innej. Wszelkiego rodzaju wgniecenia, rysy, stłuczenia obniżają estetykę auta, a poważniejsze wypadki samochodowe potrafią doprowadzić do całkowitego zniszczenia elementu prezentowanego w niniejszej kategorii naszego sklepu. W specjalistycznym warsztacie Pel-Cars dokonamy niezbędnych napraw, w razie potrzeby przeprowadzimy również wymianę całej części. Zamów u nas np. klapę bagażnika BMW Z4 E85, Z4 E86, E90, E91 i zyskaj realizację usługi kompleksowo w jednym miejscu!

Poznaj najlepszą ofertę na klapę bagażnika BMW i skorzystaj z serwisu!

Asortyment sklepu Pel-Cars obejmuje szeroki wybór rodzajów klapy bagażnika, m.in. BMW E92, E93, X3 E83 czy E39. Każdy oferowany element został dokładnie sprawdzony, w efekcie czego w Pel-Cars dokonuje się zakupu części wyłącznie najwyższej jakości. Nasi fachowcy zadbają także o to, by ich montaż odbył się sprawnie i został zakończony w jak najszybszym terminie. Zachęcamy ponadto do zapoznania się z ofertą na dysze, listwy, maskownice, uszczelki do klap oraz wiele innych produktów, które prezentujemy w niniejszej kategorii.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl