Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Kompresor jest najważniejszym elementem układu klimatyzacji. Jego zadanie polega na zapewnieniu odpowiedniego przepływu czynnika chłodniczego w systemie poprzez sprężanie go do właściwego ciśnienia adekwatnie do wzrastającej temperatury prac.

Awarie kompresora klimatyzacji BMW

Sercem sprężarki jest ułożyskowany wał, inne zaś ważne elementy to: sprzęgło z kołem pasowym, krzywka, tłoki, płyta zaworowa itd. W najnowszych modelach pojazdów spotyka się obecnie kompresory o zmiennej wydajności, a w samochodach elektrycznych i hybrydowych są one napędzane przez bezszczotkowy silnik elektryczny.

Kompresory klimatyzacji

REKIN ANTENA GPS BMW E60 E61 REKIN ANTENA GPS BMW E60 E61
Cena:

150,00 zł

szt.
zobacz więcej

Kompresory nawet najlepszych marek niekiedy ulegają awariom. Co może się w nich zepsuć? Zaobserwowane w Waszych samochodach usterki mogą być różne. Sprężarki tracą szczelność, ulegają zatarciu w efekcie braku czynnika chłodzącego oraz oleju. Uszkodzeniom ulega również sprzęgło klimatyzacji.

Niestety kompresor jest najdroższym elementem tego układu. Koszt wielu napraw można jednak z powodzeniem obniżyć, stosując do reparacji doskonałej jakości części używane, oferowane w naszym sklepie internetowym, takie jak choćby przykładowo: kompresor czyli sprężarka klimatyzacji BMW E36, E39, E38 i E46.

Kompresory czyli sprężarki do BMW tanio? Zgłoś się do nas!

Zauważyliście, że kompresor w Waszym aucie zaczyna szwankować? Bez obaw! Nie ma konieczności kupowania nowej sprężarki. Modele używane do BMW E53 x5, E60, E61, E81, E82 i wiele innych proponowane są w Pel-Cars w bardzo przystępnych cenach. Większość tych elementów klimatyzacji samochodowych została zaprojektowana w taki sposób, iż nasi fachowcy znajdą i dostosują do Waszego auta zamienniki w postaci znakomicie funkcjonujących części pochodzących z demontażu np. sprężarki czyli kompresory BMW E87, E88, Z4 E85, Z4 E86 albo E90.

Jak rozpoznać awarię kompresora np. w BMW?

Jak się zorientować, że sprężarka/kompresor np. w BMW E87, E88, Z4 E85, Z4 E86 albo E90 może wymagać wymiany? Najczęstszym symptomem jest oczywiście całkowity brak funkcjonowania klimatyzacji, ale warto się także zgłosić do wyspecjalizowanego warsztatu w przypadku przerywanej pracy, niewystarczającego chłodzenia, a nawet hałasu spod maski silnika.

Serdecznie zapraszamy do obu sklepów samochodowych Pel-Cars: w Lubiczu oraz Toruniu. Znajdziecie u nas nie tylko sprężarki/kompresory przykładowo do BMW E91, E92, E93, X3 E83, a także Forda Mondeo MK3 lub MK4 - wykonamy dla Was również diagnostykę samochodową. Sprawdzimy szczelność całego układu, a w razie potrzeby przeprowadzamy niezbędne naprawy zarówno w samochodach osobowych jak i dostawczych wszystkich marek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl