Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Maska samochodowa

Maska samochodowa to jeden z najważniejszych elementów karoserii. Bez wątpienia ma on bardzo duży wpływ na estetykę i wizualny odbiór całego pojazdu. Maska spełnia rolę pokrywy silnika i innych kluczowych dla auta podzespołów. Ten element karoserii jest szczególnie podatny na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Może ulec zniszczeniu w trakcie wieloletniej eksploatacji lub nagle — w wyniku kolizji drogowej. Wszelkiego rodzaju wgniecenia, rysy, stłuczenia to najczęstsze usterki, z jakimi można się spotkać. W przypadku większych uszkodzeń uniemożliwiających skuteczną naprawę konieczna bywa wymiana maski.  

Maski

Potrzebujesz maski do swojego BMW? Sprawdź ofertę Pel-Cars! 

Potrzebujesz wymiany maski - pokrywy silnika BMW e36, e53 x5, e60, e61 lub innego modelu auta? Nie zwlekaj i sprawdź ofertę naszego sklepu! Wszystkie oferowane przez nas części są w pełni sprawne i zostały dokładnie sprawdzone przez naszych specjalistów. Oprócz nowych i używanych produktów zamiennych w Pel-Cars masz możliwość skorzystania z montażu zakupionych elementów. Nasi doradcy z chęcią dobiorą dla Ciebie odpowiednią maskę - pokrywę silnika niezależnie, czy jeździsz BMW e81, e82, e87, e88 lub samochodem innej marki 

 

Maska samochodowa - pokrywa silnika zabezpieczająca przed uszkodzeniami 

Jesteś właścicielem BMW e90, e91, e92 lub e93 i potrzebujesz nowej maski do swojego auta? Zadbaj o jego estetykę i bezpieczeństwo jazdy z Pel-Cars! Bez odpowiedniej pokrywy silnika w krótkim czasie może zacząć rozwijać się korozja i inne uszkodzenia kluczowych dla auta podzespołów. Nie ignoruj poważnych uszkodzeń maski i zgłoś się do specjalistów w tym temacie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w którym znajdziesz m.in. maskę-pokrywę silnika do BMW e60, e82, e90 i pojazdów innych marek. Możesz odwiedzić nas osobiście w sklepach zlokalizowanych w Toruniu i Lubiczu lub skorzystać z opcji zakupu online. Nasi doradcy chętnie pomogą Ci w dokonaniu właściwego wyboru.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl